Консультативна допомога від Подільського регіонального центру онкології

17.05.2019 року відповідно до затвердженого Департаментом охорони здоров’я графіком виїздів спеціалістів обласних лікувальних закладів відбувся виїзд лікарів Подільського регіонального центру онкології для надання консультативно-діагностичної допомоги жителям Піщанського району. Насамперед були оглянуті ті, що входять до груп ризику, знаходяться під диспансерним наглядом з приводу передпухлинних патологій молочної залози та шкіри.

До складу бригади лікарів входили висококваліфіковані лікарі по діагностиці захворювань молочної залози, шкіри і ультразвуковій діагностиці.

На день виїзду було оглянуто 173 жителі району. Із них 22 потребують додаткового обстеження та лікування в Подільському регіональному центрі онкології, в тому числі 2 хворих з онкологічною патологією молочної залози в ранніх стадіях розвитку.

Адміністрація Піщанської ЦРЛ та жителі району висловлюють щиру вдячність за проведену гуманітарну допомогу з боку спеціалістів Подільського регіонального центру онкології і надіємось на подальшу співпрацю по своєчасному виявленню та оздоровленню передпухлинної та онкологічної допомоги.