ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Департамент охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації інформує, що в області реалізується пілотний проект «Створення надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя». Сформовано команду фахівців раннього втручання до складу якої входять: лікар, фізичний реабілітолог, психолог, логопед, соціальний педагог, координатор команди.

Раннє втручання – система комплексної міждисциплінарної сімейно-центрованої допомоги дітям від народження до 4 років з порушенням здоров’я і розвитку, спрямована на розвиток дитини, нормалізацію життя сім’ї, профілактику інвалідності і попередження інституалізації дітей.

Отримати консультацію можливо:

    • Сторінка для консультування та онлайн спілкування з батьками у соціальній мережі фейсбук «Раннє втручання, Центр «Обрій» м. Вінниця;
    • Окремий телефонний номер: 0675457720.

Команда працює на базі КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» за адресою: м. Вінниця, вул. Владислава Городецького,10. Контактна особа: Головко Наталя Олександрівна, 0972302001.